Zorza Tempo wygrała w Sandomierzu

Aktualności Gorący temat Sport

Szóste z rzędu zwycięstwo dla drużyny Pacanowa, która wydaje się kierować tabelą ligowych rozgrywek! Wczoraj pokonała Wisłę II Sandomierz 6:3. Był to mecz o dwóch twarzach. Pierwsza połowa na korzyść gospodarzy z wynikiem 3:0 ! Następnie, w drugiej połowie, trener Malczewski zmotywował zespół prowadzony przez kapitana Tomasza Kopackiego, pokonując przeciwnika 6 razy. W 55. minucie T. Kopacki, 59′ samobój, 64′ T. Kopacki, 69′ A. Chłopecki, 83′ K. Kopacki, 89′ T. Kopacki. Brawo dla drużyny i trenera! Kolejne spotkanie w niedzielę 12-ego maja o godzinie 15:00 w Pacanowie z zespołem ”Strażak Bidziny”. Tomasz Kopacki w tej chwili jest najlepszym strzelcem ligi z  25 golami !