Zorza Tempo – Sparta K.W. 1:3

Aktualności Gorący temat Sport

W dzisiejszym meczu przegraliśmy z Spartą Kazimierzą Wielką na naszym boisku. Goście mieli przewagę, ponieważ w naszej drużynie brakowało aż 5 zawodników z podstawowego składu. Pierwsza połowa zakończyła się 0:2 dla gości (w 21′ i 42′). W drugiej połowie zagraliśmy o wiele lepiej i zdołaliśmy strzelić bramkę 1:2, którą wywalczył Patryk Mazur. Tuż przed końcem meczu mieliśmy okazję zremisować z przeciwnikiem, ale piłka tylko dotknęła słupka i powoli potoczyła się obok bramki. Byliśmy zmęczeni, a oni zdobyli gola, co potwierdziło wygraną. Następny mecz odbędzie się w sobotę z ”Klimontowianką” o godz. 15:00.