Zorza Tempo Pacanów 6:3 Agricola Łoniów

Aktualności Gorący temat Sport

Zorza Tempo zagrała ostatni mecz w rundzie jesiennej. Było na co popatrzeć. Już w 17 minucie A. Lasia celnym strzałem wprowadza piłkę do bramki: 1:0. W 23 minucie kolejny gol A. Lasia, tym razem mocna główka po precyzyjnym dograniu D. Augustyna. W 35′ kapitan T. Kopacki z rzutu karnego trafia do bramki, 3:0. Pierwszą połowę zamykamy wynikiem 3:1, bo gol przeciwników pada w ostatniej minucie. Druga połowa także należy do gospodarzy. Padają kolejne trzy gole (67′, 72′ T. Kopacki, 85′ Mazur). W 74′ i 90′ goście trafiają dwa razy do bramki, ustalając końcowy wynik na 6:3. Zamykamy rundę jesienną na 4 pozycji w tabeli z 20 punktami. Brawa dla Tomasza Kopackiego, który z trzema dzisiejszymi golami prowadzi jako najlepszy strzelec.