Zorza Tempo Pacanów 4 — 2 Baszta Rytwiany Nd 20 MAJ 15:00

Aktualności Sport

Gorący dzień na stadionie w Pacanowie. Kolejny dobry sprawdzian dla chłopców, którzy po wyniku 9:1 w zeszłym tygodniu, dziś walczyli z rywalami Baszta Rytwiany. Pierwsza połowa słaba, skończyła się rzutem karnym 0:1 dla Baszty. Druga połowa była zdecydowanie lepsza dla drużyny Malczewskiego, zawodnicy dobrze radzili sobie z Krystianem Soją na boisku, strzelając 4 gole (Albert Lasia ’50, ’60, Krystian Soja ’64, Konrad Kopacki ’73). Gol 4:2 dla Rytwian ’81 min. Najbliższe spotkanie w niedzielę ze Strażakiem Bidziny.

Dużyna juniorów młodszych wygrała 2: 0 z Unią Sędziszów, walczy o drugą pozycję w tabeli. Porażka dla  naszych trapkarzy w Chmielniku.