Zorza o krok od awansu!

Aktualności Gorący temat Sport

W sobotę mecz o wszystko!!!

Piłkarze Zorzy Tempo są już o krok od wywalczenia awansu do Klasy Okręgowej. Mogą zapewnić go sobie w sobotę, ale zadanie nie będzie łatwe: w przedostatniej kolejce zagrają u siebie z ”GKS Górno”.

Drużyna Malczewskiego zgromadziła 45 punktów i ma pięć punktów przewagi nad wiceliderem nad sobotnim rywalem. Aby rozwiązać wszelkie wątpliwości, Zorza musi zremisować albo wygrać z GKS-em. Dzisaj pokonaliśmy Piasta Osiek 6:2 na naszym boisku ! Pierwsza połowa zakończyła się 3:1. Bramki: 27 min. Patryk Mazur, 30′ i 39′ Albert Lasia. W drugiej połowie: w 65′ Konrad Kopacki, w 75′ Tomasz Kopacki (29-ta bramka sezonu), 88′ Dawid Augustyn.

Bramki dla przeciwników w 44′ i 79′. Następne 3 punkty w tabeli ! Teraz kolej na ”GKS Górno”. Mecz o wszystko ! Zapraszamy wszystkich fanów do wspierania naszych zawodników w niedzielę o godzinie 15.00 na Stadionie w Pacanowie. Razem Po Zwycięstwo!!!