Zorza jest liderem

Aktualności Gorący temat Sport

Zorza Tempo pokonała 5:1 druzynę Strażak Bidziny. Mecz rozegrano  na Stadione w Pacanowie. Co ciekawe, to goście pierwsi strzelili gola w 19 minucie 0:1. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Po dwóch minutach z rzutu karnego dla gospodarzy (zdobytego przez Konrada Kopackiego) nastąpiło wyrównanie przez Tomasza Kopackiego 1:1. W 43 minucie Adrian Kapciak strzelił bramkę 2:1 w asyście Konrada Kopackiego. Po zmianie stron piłkarze Zorzy strzelili jeszcze trzy gole. W 61 minucie gol Alberta Lasia, a w 69′ i w 84′ Tomasza Kopackiego. Teraz czekają na nas trzy bardzo trudne spotkania, które zadecydują o losach tego sezonu.