Wicher – Zorza Tempo 2:3

Aktualności Gorący temat

Wczoraj, 9 listopada na boisku w Miedzanej Górze, zespół pod wodzą trenera Lecha Malczewskiego powrócił do formy i zwyciężył. Chłopcy z Pacanowa wygrali na wyjeździe 3:2. Pierwsza połowa kończy się dla nas 2:1 z 2 bramkami Konrada Studziżóra (min. 9 i 25). Następnie gospodarze zareagowali i wyrównali dwoma bramkami strzelonymi w 40′ i 65′, ale Tomasz Kopacki pamięta o tytule strzelca 200 goli i daje zwycięstwo naszemu zespołowi strzałem w 68 minucie! Brawo! Nastepne spotkanie w sobotę, 16 listopada o godz. 13:00 ze ”Stalą Kunów” na stadionie w Pacanowie. To ostatni mecz Rundy Jesiennej 2019 przed przerwą zimową.