Remis z Chmielnikiem 3 : 3

Aktualności Gorący temat Sport

Dobrą linię kontynuują zawodnicy z Pacanowa. Dziś zremisowali 3:3 na trudnym boisku w Chmielniku. ”Zenit” z lekką przewagą w pierwszej połowie, Zorza odpowiada na kontraatak, ale wynik pozostaje 0:0. Druga połowa jest pełna emocji. Po 48 minutach Zenit na czele. Nasi odpowiadają dwa razy ze strzelcami: Tomaszem i Konradem Kopackim w 52′. i 54′. Gospodarze znów prowadzą jednym golem 3:2 w min. 55′ i 70′. Albert Lasia w min. 86 zmienia wynik na remis, 3:3! Brawo dla trenera i drużyny. Oby było tak dalej. Spotkanie w najbliższą niedzielę na stadionie Słupia o godzinie 16:00 przeciwko wicelidereowi – Piaskowiance.