Derby dla Piasta

Aktualności Gorący temat Sport

W derbach Piast Stopnica była lepsza od Zorzy Tempo. Biało-Niebiescy przegrali mecz na własnym boisku 0:2, choć w pierwszej połowie mogli prowadzić. Początek spotkania mógł być bardzo udany dla piłkarzy z Pacanowa. Już w dziesiątej minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Mateusz Kobos, ale piłka po jego strzale przeleciała bardzo blisko słupka. Druga połowa rozpoczęła się prowadzeniem gości którzy w 55 minucie strzałem Piotra Rajcy wbijają piłkę do bramki. Piast kontrolował przebieg spotkania do ostatniego gwizdka, a tuż przed końcem meczu podwyższył swoje prowadzenie na 2:0. Świetna atmosfera na trybunach podczas pacanowich derbów. Następne spotkanie w niedzielę na wyjeździe w Chmielniku o godz. 16:00.