Awans należy do nas!

Aktualności Gorący temat Sport

Na kolejkę przed końcem GLKS Zorza Tempo Pacanów zamknęła rywalizację w grupie III   Świętokrzyskiej A klasy. Potrzebowała do tego co najmniej punktu w meczu z Górnem. Punkt udało się zdobyć (1:1), ale remis na naszym terenie nie przyszedł łatwo. Bramkę dla naszych zdobył Dawid Augustyn, z główki, przed końcem pierwszej połowy. Remis dla gości  został zdobyty w 63 minucie. W ostatnich minutach były duże emocje, ale do końca spotkania wynik już się nie zmienił. AWANS JEST NASZ. Brawo dla trenera Lecha Malczewskiego, dla kapitana Tomasza Kopackiego i dla całej drużyny. Do zobaczenia w klasie OKRĘGOWEJ!